Ayumi a Lukas

"We are very happy and fortunate to have used Svatbaret for our wedding. We would highly recommend them to anybody that is looking for wedding services. Eliska and Barbora are an amazing team and we cannot give enough kind words and compliments about them! They are very creative, responsive and… chcete vědět víc?

Šárka a Dan

Holky mají super přístup, nápady, trpělivost a vedle výroby krásných a originalních svatebních dekorací rády splní i individuální přání.Děkujeme za krásnou svatební kulisu. Šárka a Dan  chcete vědět víc?

Hanka a Petr

Když se mi v březnu 2016 podařilo přemluvit mého teď už manžela aby si mě vzal, během 14 dnů jsem měla svatební agentku, fotografa a všechno zamluvené, pak jsem ale zjistila, že není agentka jako agentka a v květnu jsem začala panikařit ze to nebude hezký a byla jsem ztracena.Na pinterestu jsem… chcete vědět víc?

Barbora a Daniel

Svatba Barbory (tedy moje) a Daniela byla vlastně spouštěcem celého svatbaretího konceptu. Padly jsme si s Eliškou, která svatbu fotila, do oka. Jí se líbily mé dekorace a mně zase její fotky a tak bylo zaděláno nejen na nejlepší manželství s Danielem, ale i na tvůrčí přátelství s Eliškou. Více o… chcete vědět víc?