Jedna přes dyzajny, jedna přes fotky.

Takhle se jednou setkaly díky náhodě, zakoukaly se do sebe a už si zůstaly. Když už máte s někým společný oko, tak se ho držte.

Hlavně když umíte ty dyzajny a ta druhá půlka je vyfotí tak, že z toho jdete do kolen.

Ach, jak je báječné tvůrčí souznění.

No a takhle když to mají ty dvě rády stejným okem, rozhodly se, že se o to podělí se snoubenci vůkol, aby to měli hezký.

Na svatbě je sice nejlepší manželství, ale proč to ten den nemít přesně podle svých představ, všechno vyrobený jen pro Vás a s láskou hnětený rukama, který milujou svatby. A manželství. A ty věci okolo.

Pojďme si užít společně tvorbu něčeho tak vyjímečného, jako je Váš svatební den.

Vy máte za úkol být šťastní. To ostatní už zařídí SVATBARET.

A Svatbaret jsou Barbora a Eliška.

Barbora 

je výtvarnice tvořící pod značkou Tankie převážně papírovou grafiku. Její královská disciplína je linoryt. Píše a tvoří blog Šťourej a obtiskni to.Přetváří koupené a vyrábí nekoupitelné.Žena stovky řemesel a tvůrkyně dekorací, zátišíček, koutků, doplňků a šperků.Její nejlepší dovednost je, že dokáže vytvořit z příslovečného prdu kuličku a zachovat klid v každé situaci.Ve všeobecném shonu svatebních příprav Vám s Eliškou poskytne oporu a oázu klidu i kdyby trakaře padaly.

Eliška

je svatební fotografka z www.khiria.com a hlavně je také svatební maniak. Kromě toho, že s fotoaparátem kouzlí snímky, které vám připomenou i ten nejmenší detail z Vaší svatby i za několik let, je také schopnou organizátorkou a pomocnicí při plánování vašeho dne D. Spolu s Bárou tvoří tvůrčí duo díky čemuž se Vaše svatba stane stress-free zážitkem a vy se budete moci věnovat tomu nejdůležitejšímu - sami sobě.