Svatba Vila Lanna

Svatba Vila Lanna

Byl duben a tým Svatbaret se vydal do pražské Vily Lanna na svatbu Aleny a Filipa, která byla krásným otevřením svatební sezony 2017.

Svatbu jsme měly pod taktovkou celou my. Od designu, fotky po koordinaci. Večer jsme s Barčou zakončily tanečkem na hudbu 50. let od legendárního Teay Jaye Iva. A tím tak zároveň i symbolicky otevřely právě seoznu 2017.

Filip je bratr mojí kamarádky Julie, které několik let dokumentuji v Amsterdamu její fashion. A tak jsem ráda, že jsem mohla pokračovat v dalším fashion počinu, protože peleríny, které ušila své nastávající švagrové byly opět úžasné. Alena si ke svému požehnanému stavu zvolila netradiční fialové šaty. A perfektně tak potvrdila, že nevěsta může vystoupit z řady a přitom být stále nevěsta s velkým N.

K této svatbě jsme obě dostaly absolutní volnost. Svatba se odehrávala na akademické půdě a celý prostor Vily Lanna je velmi zdobný, zvolila Barča jako jakýsi protipól k oné zdobnosti velký centerpiece na svatební tabuli z měděných trubek.

Měď barevně perfektně zapadla do interiéru a doplňovala ladění zbytku svatby. Ostatní dekorace byly taktéž z mědi. Plíšky jako jmenovky i vývazky do klopy s vyraženými iniciálami novomanželů.

Já si vymyslela, že společné focení začoudíme stejným fialovým dýmem, jako měla Alena šaty. K čemuž mi pomáhala Barča. 

Pár tipů na to, jak pracovat se "smoke bombs":

1) foťte rychle!

2) bacha na bílou, kouř barví

3) mějte v zásobě alespoň 3 bomby, jedna je málo. Než se rozkoukáte, je to pryč.

Eliška Fischerová

Na této svatbě jsme spolupracovly s:

místo Vila Lanna

květiny  Lucernička flowers

peleríny  Žil Vostalova

fotky Khiria - photographer

hudba Tea Jay Ivo