Svatba v Kutné Hoře

Svatba v Kutné Hoře

Svatba v Kutné Hoře je taková klidná klasika, řeklo by se.

Ovšem nic by v tomto případě nemohlo být vzdálenějšího pravdě.

Snoubenci jsou Česko-Japonský pár žijící v USA, jejich dva psi se jmenují Krteček a Ježek a berou se v Kutné Hoře. Už to začíná být zajímavější, viďte?

Ovšem nejlepší kousek přišel ve chvíli, kdy nám paní z místa, kde se měla svatba konat, řekla DESET dní před dnem D, že vše ruší! Panika? Lhala bych, kdybych řekla, že jsem byla úplně klidná, ale nakonec jsem plně využila svých možností a dovedností a dotáhli jsme to do zdárného konce jinde, jinak a bylo to báječné.

Obřad se měl konat na vyhlídce nad Kaplí Božího těla, avšak co se nestalo, přišla smršť, bouře, marast a vichr a milé obřadní místo nám odnesl, hosty promáčel a svatbu posvětil.

Nakonec se vše odehrálo v nedalekém GASKu, kde měla původně probíhat jen hostina a zábava a bylo to velmi krásné, GASK nabízí opravdu jedinečné prostory a umění kolem dokola.

Svatba byla v duchu boho, kapku alternativní, kapku roztomile japonsky pomatená a hlavně velmi originální a nezapomenutelná, za což děkuji hlavně té bouři, hostům a snoubencům Ayumi a Lukášovi, kteří byli prostě skvělí.

místo GASK

květiny  Lucernička flowers

fotky Khiria - photographer