Jak neutratit milion za svatební šaty

Jak neutratit milion za svatební šaty

Největší období svatebního plánování je tu a jednou z nejzásadnějších položek bývají šaty. Spousta nevěst se rozejde do salonů a spousta z nich zjistí, že tam ty pravé, vysněné nejsou… a tak se poohlédne po šikovné švadleně. Je tu ještě ale jedna možnost, která se skrývá pod nosem za čtvrtinovou cenu a málokterá nevěsta o ní ví…

A to jsou světové značky jako H&M, Zara, ASOS, MaxMara (ano, to je cenově zase na stejno jako nové krajkové šaty od návrháře)  aj., které na internetu prodávájí tzv. Bridal kolekce

Tímto postem bych chtěla nevěsty inspirovat k tomu, že šaty nemusí stát 10, 20, 30 a víc tisíc a přesto mohou být trendy, lehké, bez korzetu a prostě fajn.

K postu mě vlastně včera inspirovaly mé letošní nevěsty a můj oblíbený Zoot, kde na mě vykoukly tyto šaty od značky Miss Selfridge inspirované 20. léty.

 Zdroj ZOOT.cz

Další tip je H&M UK, které oblékla má kamarádka na svatbě v Alpách. Na webu naleznete ještě několik typů maxi šatů, které by se daly použít jako svatební, všechny do 2000 Kč.

šaty zdroj H&M

Jak jsem psala v úvodu. ASOS má celou řadu krásných svatebních šatů, všechny okolo 5000 Kč (a poštovné zdarma, když nesedí zase vrátíte)

zdroj ASOS bridal

Taktéž na ASOS mě navedla jedna z mých letošních nevěst, která měla tyto krásné krátké šaty v ceně okolo 1500 Kč.

MaxMara nabízí krásné “jumpsuits” a kalhotové kostýmky pro dámy, které se necítí dobře v šatech.

Zdroj Style and the Bride

Zara mívá krátké, krajkové, nebo klasické bílé kostýmkové šaty.  Tyto si dokáži představit na svatbě s krátkou koženou bundou, rozevlátýmí vlasy a divokou kyticí.

zdroj Zara

Aktualizace! :-)

I Bonprix má svatební šaty za prá kaček!

A z anglie šaty z Tasmin.cz

Nevěsty, nebojte se vykročit z řad. Krásné šaty nemusí stát majlant a u těchto šatů z normální konfekce vás ani nemusí mrzet, že vám budou ležet ve skříni. A tyto krátké "ASOSí" či "Zaří" vlastně můžete vyvětrat i v létě. 

Eliška Fischerová

svatební fotografie v článku www.khiria.com