Svatbaret editorial v Továrně

To se Vám takhle šest holek domlouvá, že spolu něco nafotí. Nene, to neni začátek vtipu, to je začátek našeho malého dobrodružství. Chtěly jsme si takhle podniknout něco přesně dle našeho gusta, neomezeného, nezkrotného a drzého a hezky se opřít do projektu v postatě bez hranic. Zadařilo se a… chcete vědět víc?

Svatba v Kutné Hoře

Svatba v Kutné Hoře je taková klidná klasika, řeklo by se. Ovšem nic by v tomto případě nemohlo být vzdálenějšího pravdě. Snoubenci jsou Česko-Japonský pár žijící v USA, jejich dva psi se jmenují Krteček a Ježek a berou se v Kutné Hoře. Už to začíná být zajímavější, viďte? Ovšem nejlepší kousek… chcete vědět víc?

Svatba Vila Lanna

Byl duben a tým Svatbaret se vydal do pražské Vily Lanna na svatbu Aleny a Filipa, která byla krásným otevřením svatební sezony 2017. Svatbu jsme měly pod taktovkou celou my. Od designu, fotky po koordinaci. Večer jsme s Barčou zakončily tanečkem na hudbu 50. let od legendárního Teay Jaye Iva. A… chcete vědět víc?

Moje modrá rokenrolová svatba

Takže předem dvě věci. Za prvé byly šaty zcela zjevně tyrkysové, zažila jsem se ale jako "modrá nevěsta" a už u toho zůstalo a za druhé, vezmu to ze široka. Jako vždy. Svého budoucího chotě jsem poznala v říjnu, po hodině a půl u kávičky a dorta mi bylo jasný, že utéct si ho nenechám. Čtvrtý den u… chcete vědět víc?

Co na hlavu?

Co s vlasy a co do nich řeší každá žena poměrně často. Hlavním tématem to bývá i u svateb a každá nevěsta tápe jestli rozpuštěné, drdol, nebo co vlastně s tím… O to větší prekerka to je, čím dozdobit a podtrhnout styl celé svatby. Poslední dobou jsou populární květinové věnečky, koruny, čelenky… No… chcete vědět víc?

Kterak jsem přišla na to, že chci zdobit svatby

Drazí přátelé, začnu tak trochu ze široka. Svatby jsem milovala vždycky. Dlouho jsem žádnou neviděla na vlastní oči a musela si vystačit s fotkami (moje oblíbená je rodičů, táta má šedej oblek ve kterym se ženil i děda a je hrozně mladej a plachej a mamka má úplně jednoduchý šaty a čelenku ve fakt… chcete vědět víc?

Jak neutratit milion za svatební šaty

Největší období svatebního plánování je tu a jednou z nejzásadnějších položek bývají šaty. Spousta nevěst se rozejde do salonů a spousta z nich zjistí, že tam ty pravé, vysněné nejsou… a tak se poohlédne po šikovné švadleně. Je tu ještě ale jedna možnost, která se skrývá pod nosem za čtvrtinovou… chcete vědět víc?