Moje modrá rokenrolová svatba

Takže předem dvě věci. Za prvé byly šaty zcela zjevně tyrkysové, zažila jsem se ale jako "modrá nevěsta" a už u toho zůstalo a za druhé, vezmu to ze široka. Jako vždy. Svého budoucího chotě jsem poznala v říjnu, po hodině a půl u kávičky a dorta mi bylo jasný, že utéct si ho nenechám. Čtvrtý den u… chcete vědět víc?

Co na hlavu?

Co s vlasy a co do nich řeší každá žena poměrně často. Hlavním tématem to bývá i u svateb a každá nevěsta tápe jestli rozpuštěné, drdol, nebo co vlastně s tím… O to větší prekerka to je, čím dozdobit a podtrhnout styl celé svatby. Poslední dobou jsou populární květinové věnečky, koruny, čelenky… No… chcete vědět víc?

Kterak jsem přišla na to, že chci zdobit svatby

Drazí přátelé, začnu tak trochu ze široka. Svatby jsem milovala vždycky. Dlouho jsem žádnou neviděla na vlastní oči a musela si vystačit s fotkami (moje oblíbená je rodičů, táta má šedej oblek ve kterym se ženil i děda a je hrozně mladej a plachej a mamka má úplně jednoduchý šaty a čelenku ve fakt… chcete vědět víc?

Jak neutratit milion za svatební šaty

Největší období svatebního plánování je tu a jednou z nejzásadnějších položek bývají šaty. Spousta nevěst se rozejde do salonů a spousta z nich zjistí, že tam ty pravé, vysněné nejsou… a tak se poohlédne po šikovné švadleně. Je tu ještě ale jedna možnost, která se skrývá pod nosem za čtvrtinovou… chcete vědět víc?